Nowinki

“Żagle” piszą o Freyi

Zapraszamy do zapoznani się z całą treścią artykułu. https://zagle.se.pl/zeglarstwo/ruszyla-akcja-ratowania-historycznego-jachtu-freya-aa-XbG3-fPKT-cAsN.html
Czytaj więcej

Krystian Szypka

Krystian Szypka - Wspaniały żeglarz z pochodzący z Bielska Białej, lecz sercem wiecznie "w morzu" też chce aby Freya została przywrócona do stanu pierwotnego. Więcej informacji już niedługo....
Czytaj więcej

Freya oddana w ręce fundacji.

Miło nam poinformować, iż z początkiem marca s/y Freya została formalnie przekazana Fundacji "Kuźnia Wikingów". Równocześnie otwieramy nowy rozdział tego jachtu który będzie pisany przez koleje pokolenia żeglarzy.
Czytaj więcej

Mamy wsparcie Jurka Radomskiego

Jeden z większych polskich żeglarzy wspiera naszą ideę odratowania Freyi i powrotu jej na daleką północ. Już wkrótce opublikujemy nagranie z Jurkiem, żeglarzem, który przepłynięte 240 tys mil morskich i jest wspaniałym ambasadorem żeglarstwa.
Czytaj więcej

Kolejny wielki podróżnik włącza się w naszą akcję!

Z końcem lutego odwiedziliśmy w Warszawie kolejnego wielkiego podróżnika i żeglarza, który postanowił wesprzeć naszą akcję ratowania jachtu Freya. Jacek Pałkiewicz - bo o nim mowa jest bardzo pozytywnie nastawiony do naszych działań i wspiera je. Wkrótce udostępnimy jego wypowiedź zarówno na naszej stronie jak i na facebooku.
Czytaj więcej